Make your own free website on Tripod.com

ROCK ON!!! ROCK ON!!! ROCK!!! Welcome To The Best Avril Site!!!

¤°`°¤ĝWéßMASTéR¤°`°¤ĝ

¤°`°¤ĝWé£c0M餰`°¤ĝ
¤°`°¤ĝWéßMASTéR¤°`°¤ĝ
ĝ¤°`°¤T$K! CREDiTS!ĝ¤°`°¤

WéßMASTéR / CoNTACT WiTH Mé!

RESMiMi GÖRMEK iÇN TIKLA... :)

burdan arkilerim: j-da, ece, net arkim dier ece, meriç, naz, merve, bengi, melis, pırıl, sadist(aslı):), gizmo we daa bi sürü sayamadıım arkilerime çok slm!!! öpüldünüz!

herkes sitesinde kendisini tanıtıyo herkes de aynı şekilde tanıtıyo dedim bi deişiklik olsun hem de bu sayfa da yenilenmiş olsun... böölece de kendimi tanıtmak içn KENDiMLE! ropörtaj yapmaa krr werdim ne ilginç di mi??? :)NOT: Mandy benle ropörtaj yapan kişi.
 
MANDY:Slm Eda!!! öncelikle 12 yaşında olduunu biliyoruz. İlginç sorular sormk istediimizden bööle sıradan şeeler sormicaz. Sana en garip huyunu sormak istioruz...
 
EDA(BEN!):Mmm... Brz düşüniim. Hah ewt buldum!!! Bnm en garip huyum kimsede olmaan şeelere bayılmamdır!!! Sıradan olmayı sewmem bu yüzden de kimsede olmayan şeeler çok ilgimi çeker. Bu sebeple de adımı kendim koyabilsem "Melodi" koyardım çnk kimsede olmaan çk gzl bi ad!
 
MANDY: Peki en sewmediin yönün ne???
 
EDA: Boyumu pek sewmiorum kendimi kısa buluorum(1.45 cm). Ama kısa olmamı da açıkçası pek önemsemiorum. bnden çk annem önemsiyo:)))
 
MANDY: 1 günlüüne istediin yerde olabilsen nerde olurdun???
 
EDA: Gerçekten çok sıradışı bi soru. Şeyde olurdum(brz düşündükten soora) Ay'da olurdum!!! ewt ewt bi günümü Ay'da geçirirdim! Orda hawada yüzerdim... çok eelenceli olurdu.
 
MANDY: Wazgeçemediin şeeler???
 
EDA: Ailem, arkilerim(yane sewdiim kişiler), Converselerim, Total 93lerim, internetim, mailim, müzik, resim çizmek, tuvallerim, boyalarım, saçlarım(!), hayallerim...
 
MANDY: Gördüün en gzl rüya???
 
EDA: Hatırlamıyorum:)...
 
MANDY: Peki en saçma rüya???
 
EDA: İnsanın tüm rüyaları ztn saçma olmaz mı... Ama illa ki bi rüyamı öörenmek istiosanız rüyamda(gülerek) 2 arkim bnm ewime geliolardı ama bn annemle dışardaydım. Onlar da beni beklemee başlıolardı. Annemle gezerken Snape gelip beni zehirliyodu ondan soora da Dumbledore beni kurtarıyodu... :))) Ya bnm üzüldüüm Snape'in rüyamda ne işi wr, neden Snape neden Harry diil??? :)))
 
MANDY: Sence hayatın annamı ne???
 
EDA: Way felsefi takılıyoss haa... :) Bence hayat bize istediklerimizi yapmamız içn werilmiş çok kısa bi fırsat. fırsat bu fırsat!!! İstediimiz herşeyi yapabilirsek amacımıza ulaşmış olur we hayatı mutlu, deli-dolu yaşamış oluruz. Ama istediklerimizi yapmadıysak hayatı boşa geçirmişiz demektir. İnsan dünyaya bi kere gelir o yüzden hayatınızı ii deerlendirin!
 
MANDY: Bi günlüüne erkek olsan napardın???
 
EDA: Aaa spr bi soru!!! Hmn cewabını da weriim: Öncelikle dışarı çıkıp futbol oynardım bilirsiniz erkekler futbolda daa iidir. kan-ter içinde kaldıktan soora da gidip PlayStation2 oynardım. ondan soora da kaykay yapardım. o da bitince erkek arkilerimle geyik sohbetler yapardım yane doyasıya eelenirdim. we bol bol da "şu kadın milletini annamıyorum. siz kızlar..." die başlayan cümleler kurardım. çnk kızken bu cümleleri kurunca garip oluyo "ne yani sn kız diil msn???" gibi tip tip bakıyolar denedim de:)))
 
MANDY: peki son soru gidip görmek istediin yerler-şeeler???
 
EDA: Londra, Jameica Adaları, Hawaii, Avril konseri:), Amerika, Afrika kısacası tüm Dünya'yı dolaşmak!!! :)
 
MANDY: Herşey içn çok T$K!!!
 
EDA: Önemli diil bn tşk ederim :)))

!!!KiMSé OnU DuRDuRaMAz!!! ~~~AVR!L~~~
!TRY To ShuT UP HéR!